kursy i szkolenia

strona główna
BĘDZIN

ZDZ KATOWICE 
Ośrodek Kształcenia Zawodowego 
Będzin, ul. 11 Listopada 7
tel. 32/267-31-35
e-mail: bedzin@zdz.katowice.pl

BIELSKO BIAŁA

ZDZ KATOWICE
Centrum Kształcenia Zawodowego 
Bielsko-Biała, ul. Sempołowskiej 1
tel./fax 33/812-53-52
e-mail: bielsko@zdz.katowice.pl

BYTOM

ZDZ KATOWICE
Centrum Kształcenia Zawodowego 
Bytom, ul. Powstańców Śl. 6
tel./fax 32/281-43-37, 32/282-52-54
e-mail: bytom@zdz.katowice.pl

CHORZÓW

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Chorzów, ul. Hajducka 21
tel. 32/241-25-14,
e-mail: chorzow@zdz.katowice.pl

CZECHOWICE DZIEDZICE

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego 
Czechowice Dziedzice
ul. Traugutta 11, tel. 32/215-44-59
e-mail: czechowice@zdz.katowice.pl 

CZĘSTOCHOWA

ZDZ KATOWICE
Centrum Kształcenia Zawodowego 
Częstochowa, ul. Jagiellońska 88
tel./fax. 34/365-77-67, 365-76-21
e-mail: czestochowa@zdz.katowice.pl

DĄBROWA GÓRNICZA

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Dąbrowa Górnicza
ul. Królowej Jadwigi 12, tel. 32/262-39-76
e-mail: dabrowag@zdz.katowice.pl

GLIWICE

ZDZ KATOWICE
Centrum Kształcenia Zawodowego 
Gliwice, ul. Prym. S. Wyszyńskiego 11
tel./fax 32/231-11-81
e-mail: gliwice@zdz.katowice.pl

JASTRZĘBIE

ZDZ KATOWICE 
Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Jastrzębie, ul. Graniczna 2
tel. 32/473-73-02
e-mail: jastrzebie@zdz.katowice.pl

KATOWICE

Centrum Szkoleniowe HEROS, Studium Masażu i Rehabilitacji 
kursy masażu I i II III st.
weekendowe, wieczorowe, miesięczne, wyjazdowe,
warsztaty wschodnich 
i hawajskich technik masażu, masaż w jednostkach chorobowych kręgosłupa, drenaż kosmetyczny z modelingiem sylwetki, masaż głęboki 
z elementami terapii tkanek miękkich.
ul. Matejki 2, 40-077 Katowice
tel. 32/718-6464
infolinia (cały kraj) 0801 00 24 84
e-mail: kursy@heros.pl
www.heros.pl

ZDZ KATOWICE
Centrum Kształcenia Zawodowego
Katowice, ul. Krasińskiego 2
tel./fax 32/603-77-94, 32/603-77-35
e-mail: katowice@zdz.katowice.pl

ZDZ KATOWICE
Centrum  Doskonalenia Umiejętności Nauczycielskich
Katowice, ul. Krasińskiego 2 
tel. 32/603 77 26,
e-mail: cdun@zdz.katowice.pl

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Katowice, ul. B. Krzywoustego 11
tel. 32/250-10-86
e-mail: o-katow@zdz.katowice.pl

LUBLINIEC

ZDZ KATOWICE 
Ośrodek Kształcenia Zawodowego 
Lubliniec, ul. Częstochowska 19
tel./fax 34/356-48-37
e-mail: lubliniec@zdz.katowice.pl

MYSŁOWICE

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Mysłowice, ul. Boliny 5
tel. 32/222-97-82
e-mail: myslowice@zdz.katowice.pl

OLESNO

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego 
Olesno, ul. Wielkie Przedmieście 51
tel. 34/359-74-75
e-mail: olesno@zdz.katowice.pl

PAJĘCZNO

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego 
Pajęczno, ul. Majorat 14
tel. 34/311-29-92
e-mail: pajeczno@zdz.katowice.pl

PSZCZYNA

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Pszczynie, ul. Kopernika 14
tel. 32/210-53-88
e-mail: pszczyna@zdz.katowice.pl

PYSKOWICE

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Pyskowice, ul. Powstańców Śl. 7
tel. 32/233-31-59
e-mail: pyskowice@zdz.katowice.pl

RACIBÓRZ

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Racibórz, ul. Podwale 12
tel./fax 32/415-26-17
e-mail: raciborz@zdz.katowice.pl

RUDA ŚLĄSKA

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego 
Ruda Śląska, ul. Gen. Hallera 8
tel. 32/771-67-86
e-mail: ruda@zdz.katowice.pl

RYBNIK

ZDZ KATOWICE
Centrum  Kształcenia Zawodowego 
Rybnik, ul. Klasztorna 14
tel. 32/422-14-27, 32/43-32-600
e-mail: rybnik@zdz.katowice.pl

SKOCZÓW

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego 
Skoczów, ul. Cieszyńska 25
tel. 33/853-03-51
e-mail: skoczow@zdz.katowice.pl

SOSNOWIEC

ZDZ KATOWICE
Centrum Kształcenia Zawodowego 
Sosnowiec, ul. Sienkiewicza 25
tel./fax. 32/269-55-73, 266-61-66
e-mail: sosnowiec@zdz.katowice.pl

TYCHY

ZDZ KATOWICE
Centrum Kształcenia Zawodowego 
Tychy, ul. Budowlanych 156
tel./fax 32/227-17-46,
32/327-08-81
e-mail: tychy@zdz.katowice.pl

USTROŃ

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Ustroń, ul. Stawowa 3
tel. 33/854-33-00
fax 33/854 45-05
e-mail: ustron@zdz.katowice.pl

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZDZ KATOWICE	
Ośrodek Kształcenia Zawodowego 
Wodzisław Śląski
ul. 26-go Marca 9,
tel./fax. 32/455-43-49
e-mail: wodzislaw@zdz.katowice.pl

ZABRZE

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego 
Zabrze, ul. Park Hutniczy 13
tel./fax. 32/271-10-58
e-mail: zabrze@zdz.katowice.pl

ŻARKI

ZDZ KATOWICE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego 
Żarki, ul. Sosnowa 2
tel./fax 34/314-82-25
e-mail: zarki@zdz.katowice.pl

ŻYWIEC

ZDZ KATOWICE
Centrum Kształcenia Zawodowe 
Żywiec, ul. Sienkiewicza 65
tel./fax 33/861-43-46, 861-23-73
e-mail: zywiec@zdz.katowice.pl

SPOZA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

SUCHA BESKIDZKA

ZDZ KATOWICE 
Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Sucha Beskidzka, ul. Rynek 16 
tel. /fax 33/874-43-81
0697 81-87-78
e-mail: suchab@zdz.katowice.pl